Začni kariéru s nami

"Pridaj sa k nám" - bolo motto dnešného workshopu s názvom Začni kariéru s nami.

publikum

Workshop pozostával z viacerých prednášok, ktoré sa niesli v duchu tvorby štrukturálnej firmy. Svoje vízie aj poznatky zo svojej praxe nám predniesli Ing. Soňa Valentovičová, MSc. a Ing. Peter Valentovič.

Akou cestou sa dostať k svojmu cieľu, ako sa stať správnym lídrom, ako veľmi sú dôležité čiastkové ciele a meranie progresu, priblížila obchodná vedúca Ing. Soňa Valentovičová, MSc. na prednáške pod názvom „Zapracovanie môjho tímu do výsledkov“ . Vysvetlila ako zapracováva ľudí do svojho tímu,  ako spoločne plánujú a nastavujú si ciele. Táto prednáška bola venovaná aj téme strategického plánovania, ktoré uplatňuje aj vo svojom tíme. „Podstatné je si vedieť efektívne naplánovať celý deň, nielen prácu, ale aj náš voľný čas.“

Téme „Tvorba štrukturálnej firmy v praxi“ sa venoval okresný vedúci Ing. Peter Valentovič, ktorý zdôraznil potrebu neustáleho vzdelávania sa  a zároveň ako veľmi je dôležitá profesionalita a dôsledná príprava  pri práci s klientmi a s ľuďmi v tíme. Do pozornosti dal aj to, že ak chce človek napredovať musí vedieť kontrolovať svoje aktivity, zmerať svoj výkon a viesť si štatistiky.

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*