Vianočný Večierok 2019

V piatok tesne pred Vianocami na záver roka sme zorganizovali veľkolepý večer s veľkolepými hosťami. Klavirista, bubnisti, Pure Slovakia združenie a iní. Bolo pozvaných približne sto ľudí, ktorí sa mohli zabaviť a využiť tak večer naplno. Dj nemohol chýbať.

majka sala

Náš vianočný večierok bol vedený v rodinnej atmosfére, kde okrem nás kolegov sa zúčastnili aj niektorí z našich rodinných príslušníkov, ktorí nás podporujú počas celého roka a dokonca aj vybraní klienti.

Už názov White vianočný večierok 2019 naznačil, že dress-code bol vedený v bielej farbe – farbe snehu.

Program bol nabitý už od začiatku. Účastníkov sme vítali sektom pri vchode a v pozadí hrala hudba klaviristu. Úvod sme poňali prezentovaním našej práce a výsledkov počas celého roka – či už prostredníctvom grafov, čísiel, tabuliek, ale aj našich zážitkov a teambuildingov cez slideshow. Našimi hosťami boli aj občianske združenie Pure Slovakia, ktorým sme odovzdali pomyselnú obálku s príspevkom z našej tomboly na sadenie stromčekov v Tatrách – projekt „Každý strom sa počíta“. Po večeri prišiel na rad aj veľkolepý hosť skupina Rytmika, ktorá vytvorila spolu s nami neskutočnú bubnovú show a zapojila každého jedného z nás. Sála sa náhle zmenila na koncert bubeníkov.

Samozrejme po oficiálnom programe nechýbala diskotéka s Dj-om až do rána. Zabávali sa všetci v skvelej atmosfére.

Tešíme sa na ďalší rok a ďakujeme za účasť.

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*