Štart nových kariér

Workshop zameraný na štart nových kariér a ich následný rast na základe dosiahnutých výsledkov.

workshop

Sobotné dopoludnie sme venovali štartu nových kariér, kde sme odprezentovali možnosti kariérneho rastu a zmeny v kariérnom pláne, čo má pomôcť ešte rýchlejšiemu rastu kariér našich nových kolegov.

Hlavnou motiváciou semináru bola najmä účasť nášho hosťa –  krajského riaditeľa pána Ing. Jána Jánošíka, ktorý podniká vo finančnom sektore už 20 rokov a dnes podniká už aj v iných oblastiach. Okrem jeho skúseností sme mali možnosť si vypočuť príbeh o jeho kariére, keď ešte naša profesia začínala a bola v „plienkach“.

Odkaz, ktorý odovzdal nám a „mladšej“ generácii znel:
„Staršia generácia nemá kompetenciu správne poradiť novej mladej generácií, pretože žila a vyrastala v úplnej inej dobe ako dnešná generácia.“

Tým chcel povedať, že doba sa za 20 rokov tak zmenila, že staršia generácia neprežila to, čo prežíva mladšia generácia dnes (či už sa bavíme o novej technológii, ktorá v minulosti neexistovala, prípadne keď vznikajú novodobé profesie, ktoré v minulosti ešte neboli potrebné) a tak nemá tú kompetenciu im správne poradiť, kedže sa svet každým dňom mení.

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*