Kurz Finančnej Gramotnosti s Lady Mel

Špeciálny Kurz finančnej gramotnosti v Tatranskej Lomnici zameraný pre študentov, rodičov a lektorov tanečnej školy Love Dance School pod záštitou Melánie Kasenčákovej "Lady Mel".

13697123_574005336113333_5376519556236760435_n

Ani súčasný rok 2016 nebol výnimkou, kedy Lady Mel organizovala so svojou tanečnou školou Love Dance School v spolupráci so svojimi lektormi a ďalšími zaujímavými hosťami tanečný camp v Tatranskej Lomnici.
Cieľom tanečného campu je posunúť účastníkov o krok ďalej, na základe pestrého programu, tréningového procesu, súťaží a odmeňovania účastníkov.
Prvotná myšlienka zorganizovania nášho kurzu na tejto udalosti vznikla na spoločnom stretnutí s Melániou začiatkom roka 2016. Lady Mel sa podelila so mnou o jej víziu, ktorá je jasná! Chce, aby sa jej „decká“ posúvali vpred v každom smere a nie len v tom tanečnom.

Dňa 6. 7. 2016 som spoločne s mojou kolegyňou a zároveň priateľkou Soňou Kiradžievovou vycestoval do Tatranskej Lomnici, kde nás o 15:00 čakala práca a školenie nášho kurzu. Na túto udalosť som sa veľmi tešil, pretože som tanečný camp navštívil aj predchádzajúci rok a vedel som, aká pozitívna energia ma čaká.

Priebeh kurzu ma milo prekvapil, účastníci mali veľmi veľa otázok, na ktoré som sa snažil zodpovedať a tí najaktívnejší boli samozrejme aj odmenení. Cely kurz bol naplánovaný na hodinu. Čas sme dodržali, ale o čo viac ma tešil fakt, že ľudia si pýtali informácie aj po skončení samotného kurzu. Na zodpovedanie otázok som mal dostatok času, pretože som zámerne zostal v Tatranskej Lomnici ešte ďalší deň, aby sa všetky nezodpovedané otázky stali zodpovedanými.

Veľmi ma teší fakt, že Love Dance School chce ísť tým správnym smerom a uvedomuje si, že všeobecný prehľad je dôležitý v každom smere. Touto cestou sa ešte raz chcem poďakovať Lady Mel za zorganizovanie tejto udalosti a pozvanie na tanečný camp.

Týmto nič nekončí, ale ešte len začína… 🙂

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*