Futbalový turnaj v Trnave

Ako je už známe, že naša štruktúra chce ísť príkladom, tak ani v športe to nie je žiadna výnimka. Tento rok sa niektorým z nás podarilo zabehnúť maratón a myslím si, že práve táto udalosť nás naštartovala a vytvorila v nás toho správneho športového ducha.

img_3924-2

Dňa 17. 12. 2016 je na Slovensku štátny sviatok, teda Deň boja za slobodu a demokraciu. Tento dátum tento rok spadal na štvrtok. Ako som už vyššie spomínal, že spoločne s bratom a ďalšími vedúcimi chceme našu firmu držať v kondícii, tak tento turnaj nám prišiel vhod.
Musím však povedať, že nás čakala úplne iná úloha, ako pri maratóne v októbri. Pri maratóne je veľmi dôležitý tím, ale v konečnom dôsledku sa boj odohráva v každom jednotlivcovi zvlášť a nikto maratón neodbehne za toho druhého.

Futbalový turnaj je o inom. Čakala nás tímová výzva, na ktorú sme sa začali pripravovať tesne pred turnajom. Musím povedať pravdu, že v takomto zložení sme sa videli prvýkrát a hneď na turnaji. Bohužiaľ, tento rok sa nám turnaj nepodarilo vyhrať, ale už vieme na čom musíme začať pracovať a hlavne trénovať. Tak ako v podnikaní, tak aj pri športe samozrejme platí, že bez tréningu a výdrže nemôžme očakávať pozitívne výsledky. Som rád, že sme turnaj ukončili všetci zdraví a pozitívne naladení na ďalšie športové výzvy, ktoré nás v roku 2017 čakajú.

Ešte raz sa chcem za celý tím poďakovať za pozvanie kolegom z Trnavy. Ďakujeme a vidíme sa o rok! 😉

 

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*