Tomáš Valentovič

Vitajte na mojej webovej stránke, vďaka ktorej sa Vám chcem prezentovať.
Volám sa Tomáš Valentovič a už 6 rokov pôsobím v oblasti vzdelávania a sprostredkovania finančných služieb na Slovenskom trhu. Cieľom webovej stránky je informovať vás o mojej práci, práci mojich kolegov, príbehoch mojich klientov, zaujímavostí z oblasti finančného trhu a noviniek našich obchodných partnerov. Počas mojich niekoľkoročných skúseností som mal možnosť zapojiť sa do rôznych projektov s rôznymi ľuďmi ako napríklad:

  • Business education (rok 2013)
  • Kurz finančnej gramotnosti  (rok 2015)
  • 123peniaze.sk web (rok 2013)
  • OVB Allfinanz, a.s. (rok 2013)
  • Projekt vzdelávania (rok 2017)

Je pre mňa veľmi zaujímavé, ako sa v dnešnej dobe trh vyvíja a ľudia naň reagujú. Niektorí na sebe pracujú, iní čakajú a dúfajú. Podľa môjho názoru prichádza obdobie, kedy na trhu budú pôsobiť 3 rôzne generácie súčasne a každá z nich s úplne inými potrebami. Dnešná doba je rýchla a práve preto sa snažím s mojím tímom byť o krok vpred.

Od začiatku podnikania v tomto sektore dostávam denne veľmi veľa otázok, na ktoré sa snažím odpovedať. Verím, že aj pomocou tejto webovej stránky vám priblížim moje podnikanie a otázky postupne zodpoviem, pretože Valentovičovci chcú ísť príkladom!

Skvelí ľudia tvoria skvelý tím

Už od detstva som bol súčasťou futbalového tímu a držím sa hesla „sila tímu je väčšia ako sila jednotlivca.“ Je dôležité povedať, že nie som na všetko sám. Od precízneho asistenta, obchodných partnerov, manažérov na vyššej úrovni, mentálnych trénerov, finančných partnerov a samotných kolegov vytvárame spoločný tím s jasným cieľom. Som presvedčený, že naša kvalitná práca prinesie stále viac príležitostí a ak chcem, aby sme aj naďalej pracovali na veľmi vysokej úrovni nemôžem stačiť na všetko sám. Uvedomujem si, že najvyššia forma manažovania je delegovanie. Náš etický kódex hovorí o tom, ako sa správať na finančnom trhu a akým smerom sa majú Valentovičovci uberať. Ak chceš byť aj ty súčasťou skvelého tímu, tak si na správnej stránke a pre príklad prikladám odkaz na link z nášho športového dňa.

child_friendly

Moja cesta

„To, aké aktivity máš dnes, ti predurčuje, kde sa budeš nachádzať o niekoľko rokov!“

Som presvedčený, že každý má všetko vo svojich rukách. Všetci ľudia majú talent, ale nie všetkým sa ho podarí odhaliť a pracovať na ňom.

Úvod máme za sebou a ja verím, že moje príspevky a informácie budu prínosné pre vás všetkých.
Poďme na to…