Kancelárie OVB Valentovičovci – Kde nás nájdete?

Spoločné priestory nás zbližujú. Spájajú nás nielen so zákazníkmi a kolegami, ale aj vzájomne medzi sebou.

Kancelária OVB - Valentovičovci

Spoločné priestory nás zbližujú. Spájajú nás nielen so zákazníkmi a kolegami, ale aj vzájomne medzi sebou.

Potrpíme si na tom, aby sme mali priestory, kde sa môžeme všetci stretávať a vzájomne spolupracovať. Kancelárske priestory môžeme využiť pri spoločnej práci, tvorení, rozvíjaní sa a dosahovaní svojich cieľov. Čeliť prekážkam je tak oveľa efektívnejšie a profesionálnejšie.

Preto svoju pôsobnosť rozširujeme nielen v online svete, ale aj fyzicky. Chceme vám byť čo najbližšie, a aj z toho dôvodu nás nájdete vo viacerých mestách Slovenska.

Momentálne sídlime v Seredi, Galante, Bratislave, Šamoríne a Banskej Bystrici. Vyberte si, ktorú kanceláriu máte najbližšie a pokojne nás navštívte.

Aktuálne prebieha nábor nových ľudí. Radi vás privítame medzi sebou či už ako nového kolegu alebo potenciálneho klienta. Zahoďte obavy stranou, pretože so začlenením vám radi pomôžeme, úplne postačí, ak sa nám ozvete. Sme otvorení každej novej spolupráci. 

Nebojte sa nám zaklopať na dvere. 🙂 Aby ste nás vedeli nájsť, tu je prehľadné video, s ktorým vám zaručíme, že sa nestratíte.

https://www.youtube.com/watch?v=YkQqfsK-Hjs

V prípade, že sa nemôžete dostaviť fyzicky, tak nám neváhajte zatelefonovať alebo napísať email. Prostredníctvom telefónu si dohodneme stretnutie. Tešíme sa na vás! 🙂

Kontakt:

Sereď – centrum 

Kontaktná osoba: Valentovič Tomáš

Adresa: Milana Rastislava Štefánika 4282/33A, Sereď

E-mail: valentovictomas@ovbmail.eu

Telefónne číslo: +421 911 349 238

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*